Dronai su kamera

Dronas, tai vienas populiariausių ir geidžiamiausių šių dienų pirkinių tiek vaikams, tiek suaugusiems. Dronų galime sutikti įvairiausių nuo pačių paprasčiausių žaislinių iki profesionalių naudojamų filmų kūrimui, fotografijai, renginių filmavimams arba tinkami naudoti žvalgyboje bei militaristikoje. Natūralu, kad šitokioje gausoje įvairiausių dr...

Dronas, tai vienas populiariausių ir geidžiamiausių šių dienų pirkinių tiek vaikams, tiek suaugusiems. Dronų galime sutikti įvairiausių nuo pačių paprasčiausių žaislinių iki profesionalių naudojamų filmų kūrimui, fotografijai, renginių filmavimams arba tinkami naudoti žvalgyboje bei militaristikoje. Natūralu, kad šitokioje gausoje įvairiausių dronų sunku išsirinkti sau tinkamą, todėl čia įvardinsime keletą esminių dalykų į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis droną.

 

  • Vienas iš svarbių dalykų į ką reiktų atkreipti dėmesį tai yra drono skraidymo laikas. Dažnai paprastesni arba žaisliniai dronai gali skraidyti 5-7 minutes, kai tuo tarpu profesionalūs dronai vieno baterijos krovimo metu gali skraidyti iki 30 minučių. Taip pat labai patogu būtų, kad dronas turėtų lengvai keičiamą bateriją. Dažnai galima sutikti "kasetinio" tipo baterijas, kurios pasikeičia itin lengvai ir greitai. 
  • Žinoma, kaip ir skraidymo laikas, taip pat svarbu yra ir skraidymo nuotolis. Skrydžio atstumas gali svyruoti nuo keliasdešimt metrų iki kelių kilometrų, taigi atkreipkite dėmesį, kad drono skraidymo nuotolis atitiktų jūsų poreikius. Nepamirškite pasidomėti ir valstybiniais įstatymais, kadangi šalys turi savo nustatytus ribojimus, kiek dronas gali likti į viršų.
  • Dažnai galima sutikti dronus su kamera, nors ir ne visi ją turi. Dronų kameros gali būti nuo pačių paprasčiausių 2 MP kameros iki 4K kameros ir geresnių. Žaisliniai dronai dažnai turi paprastesnes kameras, o aukštesnės klasės ar profesionalūs dronai turi geros raiškos kameras, su kuriomis galima užfiksuoti itin įspūdingus vaizdus. Taip pat kai kurie dronai turi galimybę perduoti jūsų filmuojamą vaizdą į mobilųjį telefoną, kas dar labiau sustiprins jūsų skrydžio patirtį. 
  • GPS - dronas įsimena pakilimo vietą, nutrūkus ryšiui su pulteliu grįžta atgal, tai itin pravarti funkcija tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems pilotuotojams.
  • Labai svarbu žinoti, kad dronai yra ne tik smagi pramoga, tačiau ir nešanti atsakomybę. Turint droną, kuris sveria iki 250 g reikalinga tik bepiločio orlaivio savininko registracija, tačiau sveriantiems daugiau nei 250 g. reikalinga bepiločio orlaivio savininko registracija, internetinis egzaminas ir atitinkamais atvejais egzaminas klasėje.

 

Dronas gali tapti tiek labai smagia pramoga, tiek puikiu įrankiu atlikti svarbius darbus. Taigi, esant tokiai didelei pasiūlai įvairiausių dronų, kreipkitės į UrmoKaina.lt specialistus kurie padės jums išsirinkti labiausiai jums tinkantį droną.

Daugiau

Dronai su kamera Yra 12 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 12 iš 12 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 12 dalykų